Pocket Monsters - Advanced Generation (2002) (Seizoen)
Animatie / Avonturen / Fantasy / Komedie
Japan,
2006, 24 min
Scenario:
Shouji YonemuraCamera:
白井久男Muziek:
Shinji MiyazakiActeurs:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, 川菜翠, Shin'ichirō Miki, Fushigi Yamada, Megumi Hayashibara, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Kenta Miyake, Kōichi Sakaguchi, Chie Satō, Miho Saiki, 半場友恵, Atsuko Tanaka, Daisuke Sakaguchi (meer)Acteurs
Ikue Ōtani
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Dororo (2019) (serie)
Seikai no monšó (1999) (serie)
Rica Matsumoto
Japan
De beste series:
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Jú jú hakušo (1992) (serie)
Trigun (1998) (serie)
川菜翠
Japan
De beste series:
NANA (2006) (serie)
Paradise Kiss (2005) (serie)
Kaleido Star (2003) (serie)
Shin'ichirō Miki
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D: Second Stage (1999) (serie)
Initial D (1998) (serie)
Fushigi Yamada
Japan
De beste series:
Meitantei Conan (1996) (serie)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serie)
s.CRY.ed (2001) (serie)
Megumi Hayashibara
Japan
De beste series:
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
犬山イヌコ
Japan
De beste series:
Boku no Hero Academia (2016) (serie)
Shaman king (2001) (serie)
Pop Team Epic (2018) (serie)
Yūji Ueda
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Kenta Miyake
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Kōichi Sakaguchi
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Chie Satō
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Miho Saiki
Japan
De beste series:
Beck (2004) (serie)
Paradise Kiss (2005) (serie)
Bleach (2004) (serie)
半場友恵
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Atsuko Tanaka
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Kenpú denki Berserk (1997) (serie)
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Daisuke Sakaguchi
Japan
De beste series:
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Mononoke (2007) (serie)
Yūki Kodaira
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serie)
Unshō Ishizuka (verteller)
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D: Second Stage (1999) (serie)