Regie:
Miloslav ŠmídmajerCamera:
Peter BeňaMuziek:
Čeněk KavečkaActeurs:
David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Milan Šteindler, Tereza Srbová, Pavel Rímský, Eva Holubová (meer)Streaming (1)
Samenvattingen(1)
A team of detectives bumbles and fumbles their way through an investigation that involves murder, blackmail and possibly someone they know. (Netflix)
Acteurs
David Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Hana Vagnerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Herec (2020) (serie)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (Tv-film)
Ďáblova lest (2009) (serie)
Martin Pechlát
Tsjechoslowakije
Beste films:
Odpad, město, smrt (2013) (toneelregistratie)
Proces (2013) (toneelregistratie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Lukáš Příkazký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Swingtime (2007) (Tv-film)
Miroslav Táborský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Kolya (1996)
Milan Šteindler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vesničko má středisková (1985)
Česká soda (1998)
Tereza Srbová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Eastern Promises (2007)
Red Joan (2018)
360 (2011)
Pavel Rímský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Buttoners (1997)
Martin Myšička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Petra Jungmanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Koločava (2002) (toneelregistratie)
Jakub Štáfek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Pavla Beretová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (toneelregistratie)
Anna Polívková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (toneelregistratie)
Lenka Krobotová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Klára Issová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (toneelregistratie)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Filip Kaňkovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Herec (2020) (serie)
...a bude hůř (2007)
Denisa Pfauserová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na střeše (2019)
Nabarvené ptáče (2019)
Colette (2013)
Michal Čoudek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ mrtvého nebožtíka (2020)
Pavel Krumpár
Beste films:
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Případ mrtvého nebožtíka (2020)
Za vším hledej ženu (2022)