Camera:
Ivan FintaMuziek:
Vladimír MartinkaActeurs:
Jozef Vajda, Marko Igonda, Dano Heriban, Diana Mórová, Andrej Remeník, Dana Droppová, Petra Dubayová, Lukáš Pelč, Jakub Rybárik, Mária Schumerová (meer)Acteurs
Jozef Vajda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)
Marko Igonda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Krev zmizelého (2006) (serie)
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Dano Heriban
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polnočná omša (2015) (toneelregistratie)
Mizantrop (2011) (toneelregistratie)
Elity (2017) (toneelregistratie)
Diana Mórová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jozef Mak (2021) (Tv-film)
Martha et moi (1990)
Na konci hry (2002) (Tv-film)
Andrej Remeník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sviňa (2020)
Dana Droppová
Slowakije
Beste films:
Anatomie zrady (2020) (Tv-film)
Slúžka (2023)
Sviňa (2020)
Petra Dubayová
Slowakije
Lukáš Pelč
Slowakije
Beste films:
The Teacher (2016)
Kandidát (2013)
Slúžka (2023)
Jakub Rybárik
Tsjechoslowakije
Beste films:
Statky zmätky (2009) (toneelregistratie)
Vojna policajtov (2024)
Únos (2017)
Mária Schumerová
Beste films:
Sviňa (2020)
Branislav Bystriansky
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tančiareň (2013) (toneelregistratie)
Sedmero krkavců (2015)
Nedodržaný sľub (2009)
Gabriela Marcinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sláva (2016) (toneelregistratie)
Zmiešaná štvorhra (2020) (toneelregistratie)
Balada o pilotovi (2018) (Tv-film)
Tibor Vokoun
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jahňa chudobného (1992) (Tv-film)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (Tv-film)
Čerešňový chlapec (2011) (Tv-film)
Szidi Tobias
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdova krv (2014) (toneelregistratie)
Jozef Mak (2021) (Tv-film) - verteller
Díky za každé nové ráno (1994)
Juliana Johanidesová
Tsjechoslowakije
Beste films:
3 sezóny v pekle (2009)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Filmoviedky: Obhliadka (2010) (Tv-film)
Tomáš Vravník
Tsjechoslowakije
Zuzana Moravcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sviňa (2020)
Prášky na spanie (1996) (Tv-film)
Polčas rozpadu (2007)
Kamil Mikulčík
Tsjechoslowakije
Juraj Hrčka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kukura (2014) (toneelregistratie)
Želary (2003)
Adam Šangala (2005) (toneelregistratie)
Romana Ondrejkovičová
Slowakije
Beste films:
Sviňa (2020)