Slunečná - Série 1 (2020) (Seizoen)
Regie:
Libor KodadScenario:
René DecasteloCamera:
Jakub ŠevčíkActeurs:
Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Barbora Jánová, Adéla Dobešová, Jan Šťastný, Iva Hüttnerová, Filip Blažek, Roman Tomeš, Lucie Benešová, Ondřej Pavelka, Dana Batulková (meer)Acteurs
Eva Salvatore Burešová
Tsjechië
De beste series:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Marek Lambora
Tsjechië
De beste series:
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Malá velká liga (2023) (serie)
Lukáš Langmajer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Vinaři (2014) (serie)
Barbora Jánová
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Adéla Dobešová
De beste series:
Národní házená (2022) (serie)
O mě se neboj (2022) (serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (serie)
Jan Šťastný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Iva Hüttnerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Filip Blažek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Roman Tomeš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Slunečná (2020) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Doktoři z Počátků (2013) (serie)
Lucie Benešová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nadměrné maličkosti (2004) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
Ondřej Pavelka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Vyšehrad (2016) (serie)
Dana Batulková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Jan Plouhar
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Lucie Polišenská
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Tereza Brodská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
David Prachař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Ota Jirák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Saturnin (1994) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Norbert Lichý
Tsjechoslowakije
Pavla Tomicová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serie)
Comeback (2008) (serie)
Filip Tomsa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)