Slunečná - Série 2 (2020) (Seizoen)
Regie:
Marek TomažičScenario:
René DecasteloCamera:
Jakub ŠevčíkActeurs:
Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Maroš Kramár, Jan Šťastný, Filip Blažek, Iva Hüttnerová, Lucie Benešová, Václav Knop, Ondřej Pavelka, Dana Batulková (meer)Acteurs
Martin Sitta
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Leoš Noha
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Kancelář Blaník (2014) (serie)
MOST! (2019) (serie)
Karel Zima
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
České století (2013) (serie)
Jana Stryková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Legends (2014) (serie)
Eva Decastelo
Tsjechoslowakije
De beste series:
Children of Dune (2003) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Stylista (2018) (serie)
Zdena Herfortová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Adéla Dobešová
De beste series:
Národní házená (2022) (serie)
O mě se neboj (2022) (serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (serie)
Matyáš Sekanina
De beste series:
Boží mlýny (2021) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Zoo (2022) (serie)
Matěj Pešek
De beste series:
Slunečná (2020) (serie)
Lukáš Adam
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Kafe & Cigárko (2017) (serie)
Adam Vacula
De beste series:
Jack Ryan (2018) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Josef Polášek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Večery Analogonu (2002) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Komediograf (2003) (serie)
Regina Řandová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Zdeněk Vencl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Ivo Theimer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Živé terče (2019) (serie)
Kriminálka Anděl (2008) (serie)
Příkopy (2007) (serie)
Kateřina Klausová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chlap (2022) (serie)
Za oponou (2019) (serie)
Živé terče (2019) (serie)
Markéta Chládková
De beste series:
Co ste hasiči (2021) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Po hlavě (2020) (serie)
Tereza Vodochodská
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Ondřej Mataj
De beste series:
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Polda (2016) (serie)
Milan Slepička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
1864 (2014) (serie)
Atlantic Crossing (2020) (serie)