Regie:
Karel SmyczekCamera:
Ivan ŠlapetaMuziek:
Michal PavlíčekActeurs:
Oldřich Navrátil, Miloslav Štibich, Marie Durnová, Mojmír Maděrič, Zuzana Schmidová, Gabriela Wilhelmová, Simona Stašová, Jiřina Jelenská (meer)Acteurs
Pavlína Mourková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Bořík Procházka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Slavnosti sněženek (1983)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Barbora Srncová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Utopím si ho sám (1989) (Tv-film)
Lotrando a Zubejda (1996)
Krajina s nábytkem (1986)
Zdenek Patočka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Třetí patro (1985) (serie)
Nemocný bílý slon (1989)
Vlastně se nic nestalo (1988)
Pavel Taussig
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kolya (1996)
Vracenky (1990)
Egyptologové (1974) (Tv-film)
Adolf Kohuth
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Duhová kulička (1985) (Tv-film)
Zlá krev (1986) (serie)
Krajina s nábytkem (1986)
Ivan Šlapeta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kulový blesk (1978)
Noční host (1961)
Miloš Petana
Beste films:
Nemocný bílý slon (1989)
Bořivoj Penc
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobytí severního pólu (2006) (toneelregistratie)
Záskok (1997) (toneelregistratie)
Dobytí severního pólu (1987) (toneelregistratie)
Vlastimil Venclík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Bumerang (1996)
Elmar Klos
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Obžalovaný (1964)
Před maturitou (1932)
Nemocný bílý slon (1989)
Jan Foll
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Rok ďábla (2002)
Kouř (1990)
Radek Holub
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Pavel Brümer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Trhák (1980)
Nemocný bílý slon (1989)
Sedm hladových (1988)
Jan Hraběta
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (toneelregistratie)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (toneelregistratie)
Akt (1997) (toneelregistratie)
Ladislav Goral
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Skalpel, prosím (1985)
Bony a klid (1987)
Rostislav Kuba
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Antonín Bubeník
Beste films:
Lotrando a Zubejda (1996)
Morálka paní Dulské (1958)
Nemocný bílý slon (1989)
Karel Smyczek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Holubice (1960)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Sněženky a machři (1982)
Mirka Spáčilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Nemocný bílý slon (1989)