Regie:
Karel SteklýCamera:
František UldrichMuziek:
Luboš FišerActeurs:
Miloš Kopecký, Pavel Landovský, Vladimír Brabec, Otakar Brousek st., Marie Drahokoupilová, Darina Chlebová, Jan Schánilec, Václav Sloup, Alois Müller (meer)Acteurs
Jana Posseltová
Beste films:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Morgiana (1972)
Den sedmý, osmá noc (1969)
Hana Vítková
Beste films:
Marketa Lazarová (1967)
Konec srpna v hotelu Ozon (1966)
Zabitá neděle (1969)
Waldemar Matuška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Všichni dobří rodáci (1968)
Otto Šimánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Světáci (1969)
Vynález zkázy (1958)
Eduard Dubský
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Atentát (1964)
Svědomí (1948)
Josef Hlinomaz
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
De keizerlijke bakker (1951)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Míla Myslíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Vesničko má středisková (1985)
Miloslav Holub
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vynález zkázy (1958)
Ucho (1970)
Baron Prášil (1961)
Oldřich Velen
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Václav Kotva
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Spalovač mrtvol (1968)
Eugen Jegorov
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Na samotě u lesa (1976)
Smrt krásných srnců (1986)
Zdeněk Jánský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pasťák (1969)
Svatby pana Voka (1970)
Zázračný hlavolam (1967)
Jaroslav Štercl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Happy End (1967)
Jiří Štěpnička
Groot Brittanië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Miloš Nesvadba
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
Poslušně hlásím (1957)
Ukradená vzducholoď (1966)
Miloš Vavruška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Karel Augusta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Miloslav Homola
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nejistá sezóna (1987)
Smrt krásných srnců (1986)
Vlastimil Bedrna
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Václav Štekl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Adéla ještě nevečeřela (1978)