Afleveringen(78)
-
Vítej na palubě (E01)
-
Výpověď (E02)
-
V tom se nepletu (E03)
-
Doktor je doktor a sestra je sestra (E04)
-
Jako lev v kleci (E05)
-
Aréna smrti (E06)
-
Škola volá (E07)
-
Setrvalý stav (E08)
-
Tajemství mokřadu (E09)
-
Danyho andílci (E10)
-
Víkendová akce (E11)
-
Syn je syn (E12)
-
Autor neznámý (E13)
-
Rande s nepřítelem (E14)
-
Záhada ztraceného doktora (E15)
-
Výbuch (E16)
-
Krajina po výbuchu (E17)
-
Věř mi! (E18)
-
Zkusit se má všechno (E19)
-
Kyklop kouli koulí (E20)
-
Srdeční záležitosti (E21)
-
Bobova speciální nabídka (E22)
-
Dvakrát poprvé (E23)
-
Jízdenka do Švédska (E24)
-
Kateřinka (E25)
-
Velká sláva (E26)
-
S tím se smiř (E27)
-
Dilema doktora Hofbauera (E28)
-
Anonym (E29)
-
Sex, násilí, drogy (E30)
Acteurs
Michaela Tomešová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Terapie (2011) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Amelie Pokorná
Tsjechië
De beste series:
Nevinné lži (2013) (serie)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Gabriela Soukalová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Miroslav Šimůnek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Crossing Lines (2013) (serie)
Missing (2012) (serie)
Přešlapy (2009) (serie)
Renata Visnerová-Prokopová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Polda (2016) (serie)
Duy Quang Nguyen
Tsjechië
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Sever (2019) (serie)
Stíny v mlze (2022) (serie)
Veronika Divišová
Tsjechië
De beste series:
Volha (2023) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Carmen Mayerová
Duitse Rijk
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Vojtěch Vovesný
Tsjechië
De beste series:
Autobazar Monte Karlo (2015) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Patrik Paušo
Tsjechië
De beste series:
Matematika zločinu (2023) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Dobré zprávy (2022) (serie)
Petr Konáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Šéfka (2022) (serie)
Petr Ryšavý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Všechny moje lásky (2015) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Jakub Štěpán
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jan Urban
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Josef Horák
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
První republika (2014) (serie)
Vytoč mého agenta (2024) (serie)
Otmar Brancuzský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Roman Skamene
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Šárka Vondrová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Totems (2022) (serie)
O mě se neboj (2022) (serie)
Eva Janoušková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Polda (2016) (serie)
Stopy života (2013) (serie)
Specialisté (2017) (serie)