Regie:
Igor GostevActeurs
Vjačeslav Tichonov
Sovjet-Unie
Beste films:
Oorlog en Vrede (1965)
Vojna i mir III: 1812 god (1967)
Vojna i mir IV: Pierre Bezuchov (1967)
Aleksandr Mikhailov
Sovjet-Unie
Beste films:
Ljubov i golubi (1984)
Čerez těrnii k zvjozdam (1981)
Front v tylu vraga (1981)
Oto Ševčík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Atentát (1964)
Musíme si pomáhat (2000)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Alois Švehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Černí baroni (1992)
Stanislav Fišer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Soběslav Sejk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kočičí hra (1982) (toneelregistratie)
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Dita Kaplanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Koncert V... (1990) (toneelregistratie)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (toneelregistratie)
Hannjo Hasse
Duitse Rijk
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Polnočná omša (1962)
Der Fall Gleiwitz (1961)
Karel Bělohradský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kulový blesk (1978)
Adelheid (1969)
Jana Robenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Vladislav Strzhelchik
Sovjet-Unie
Beste films:
Oorlog en Vrede (1965)
Otets Sergei (1978)
Vojna i mir III: 1812 god (1967)
Raisa Ryazanova
Sovjet-Unie
Beste films:
Belyj Bim - Čornoje ucho (1977)
Moskva slezam ne verit (1979)
Front v tylu vraga (1981)
Yevgeni Matveyev
Sovjet-Unie
Beste films:
Front v tylu vraga (1981)
Jemeljan Pugačjov (1978)
Front za linijej fronta (1977)
Vadim Yakovlev
Sovjet-Unie
Beste films:
Kray (2010)
Afganskij izlom (1990)
Front v tylu vraga (1981)
Mikhail Kokshenov
Sovjet-Unie
Beste films:
Duma o Kovpake: Karpaty, Karpaty... (1976)
Garaž (1979)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Владимир Никитин
Beste films:
Mimino (1977)
Afoňa (1975)
Boris Godunov (1986)
Валентина Ананьина
Sovjet-Unie
Beste films:
Vor (1997)
Leťat žuravli (1957)
Cast Away (2000)
Harry Pietzsch
Duitse Rijk
Beste films:
Front bez flangov (1974)
Front v tylu vraga (1981)
Front za linijej fronta (1977)
Sergey Egorov
Beste films:
Piry Valtasara, ili Noč so Stalinym (1989)
Front v tylu vraga (1981)
Korpus generala Šubnikova (1980)