Regie:
František FilipCamera:
Jiří KadaňkaMuziek:
Oskar NedbalActeurs:
Josef Abrhám, Kateřina Macháčková, Rudolf Hrušínský, Jaromír Hanzlík, Hana Maciuchová, Květa Fialová, Ivanka Devátá, Václav Postránecký, Jaroslav Mareš, Josef Čáp, Miroslav Masopust (meer)Acteurs
Josef Abrhám
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Kateřina Macháčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Rusalka (1975) (Tv-film)
Netopýr (1981) (Tv-film)
Rudolf Hrušínský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Obecná škola (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Jaromír Hanzlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Hana Maciuchová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Květa Fialová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Ivanka Devátá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Nezralé maliny (1980) (Tv-film)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Václav Postránecký
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jaroslav Mareš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Josef Čáp
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (toneelregistratie)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Orfeus v podsvětí (1980) (Tv-film)
Miroslav Masopust
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
La Planète sauvage (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (Tv-film)
Aja Farkačová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Noc na Karlštejně (1973)
Polská krev (1978) (Tv-film)
Hry lásky šálivé (1971)
Milan Neděla
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Marta Boháčová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polská krev (1978) (Tv-film)
Čertova stěna (1973) (Tv-film)
Rose Mary (1977) (Tv-film)
Jiří Zahradníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Božská Ema (1979)
Polská krev (1978) (Tv-film)
Lev s bílou hřívou (1986)
Alfred Hampel
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Prodaná nevěsta (1981) (Tv-film)
Polská krev (1978) (Tv-film)
Giroflé - Giroflá (1990) (Tv-film)