Kami nomi zo širu sekai - Megami hen (2013) (Seizoen)
Scenario:
Hideyuki KurataCamera:
Yuichiro OsadaMuziek:
Hayato MatsuoActeurs:
Hiro Shimono, Nao Tōyama, Kaori Nazuka, Kanae Itō, Ayahi Takagaki, Saori Hayami, Kana Asumi, Yuka Iguchi, Haruka Tomatsu, Ayana Taketatsu, Ryōka Yuzuki, Ryūsei Nakao, Ai Shimizu, Yūko Gibu (meer)Streaming (1)
Acteurs
Hiro Shimono
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Širokuma Café (2012) (serie)
Nao Tōyama
Japan
De beste series:
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Vinland Saga (2019) (serie)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serie)
Kaori Nazuka
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Kanae Itō
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Ayahi Takagaki
Japan
Saori Hayami
Japan
De beste series:
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
One Punch Man (2015) (serie)
Initial D Final Stage (2014) (serie)
Kana Asumi
Japan
De beste series:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serie)
Bakuman. (2010) (serie)
Gintama (2006) (serie)
Yuka Iguchi
Japan
De beste series:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serie)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serie)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serie)
Haruka Tomatsu
Japan
De beste series:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serie)
Violet Evergarden (2018) (serie)
Horimija: Piece (2023) (serie)
Ayana Taketatsu
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serie)
Gotóbun no hanajome (2019) (serie)
Ryōka Yuzuki
Japan
De beste series:
Initial D: Second Stage (1999) (serie)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Ryūsei Nakao
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Ai Shimizu
Japan
De beste series:
Gintama (2006) (serie)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serie)
Džigoku šódžo (2005) (serie)
Yūko Gibu
Japan
De beste series:
Usagi Drop (2011) (serie)
Bakuman. (2010) (serie)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serie)
Atsuko Tanaka
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Kenpú denki Berserk (1997) (serie)
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Miki Itō
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Nozomi Chikamura
Japan
De beste series:
Zettai Karen Children: The Unlimited – Hjóbu Kjósuke (2013) (serie)
Kami nomi zo širu sekai (2010) (serie)
Area no kiši (2012) (serie)
Kazuyoshi Hosoya
Japan
De beste series:
Jormungand (2012) (serie)
Kami nomi zo širu sekai (2010) (serie)
Tokyo Ravens (2013) (serie)
Haruka Jin`ya
Japan
De beste series:
Spy x Family (2022) (serie)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serie)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serie)
Katsuhiro Tokuishi
Japan
De beste series:
Juru Camp (2018) (serie)
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serie)
Kono subaraší sekai ni šukufuku o! (2016) (serie)