Regie:
Jiří SvobodaScenario:
Eduard VernerCamera:
Petr PolákMuziek:
Miloš VacekActeurs:
Milan Kňažko, Eduard Cupák, Radoslav Brzobohatý, Jiří Kodet, Ladislav Křiváček, Jiří Adamíra, Ondřej Havelka, Miroslav Vladyka, Vladimír Ráž, Sylva Sequensová, Boris Rösner, Antonín Hardt (meer)Acteurs
Milan Kňažko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Picasso (2008) (toneelregistratie)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Eduard Cupák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Radoslav Brzobohatý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jiří Kodet
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Vyšší princip (1960)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Ladislav Křiváček
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Světáci (1969)
Ucho (1970)
Slavnosti sněženek (1983)
Jiří Adamíra
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Tv-film)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Ondřej Havelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Miroslav Vladyka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Vladimír Ráž
Tsjechoslowakije
Beste films:
Byl jednou jeden král... (1954)
Uit berekening (1968) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Sylva Sequensová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Kukačka v temném lese (1984)
Dívka s mušlí (1980)
Boris Rösner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Antonín Hardt
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Antonín Brtoun
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Záchvěv strachu (1984)
Veronika (1985)
Miroslav Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Bohumil Vávra
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Adelheid (1969)
Václav Kotva
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Spalovač mrtvol (1968)
Bohumil Šeda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Romanetto (1970) (Tv-film)
Pracka v láhvi (1978) (Tv-film)
Co je platno kázat (1977) (Tv-film)
Jan Víšek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Po stopách krve (1969)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Jana Švandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Vracenky (1990)