Regie:
Stanislav StrnadCamera:
Jan NovákMuziek:
Karel MarešActeurs:
Zdeněk Hradilák, Marie Drahokoupilová, Radoslav Brzobohatý, Martin Růžek, Karolina Slunéčková, Ivan Luťanský, Grażyna Długołęcka, Miroslav Zounar (meer)Acteurs
Zdeněk Hradilák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ucho (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Kamenný řád (1975) (serie)
Marie Drahokoupilová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (Tv-film)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Radoslav Brzobohatý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Martin Růžek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Tři na lavičce (1978) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Všichni dobří rodáci (1968) - verteller
Karolina Slunéčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Ivan Luťanský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Jako bychom se ani neznali (1982) (toneelregistratie)
Tři spory (1981) (serie)
Grażyna Długołęcka
Polen
Beste films:
Dzieje grzechu (1975)
Běž, ať ti neuteče (1976)
Miroslav Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Adolf Filip
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Karel Houska
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jiří Kostka
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Božská Ema (1979)
Pavel Spálený
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
František Husák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Uit berekening (1968) (serie)
Jana Švandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Vracenky (1990)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Jana Gýrová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Miloš Willig
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Údolí včel (1967)
Milan Jedlička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ať žije republika (1965)
Břetislav a Jitka (1974) (Tv-film)
Obžalovaný (1964)
Mirko Musil
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)