Artiesten
Petr Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (toneelregistratie)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Karel Šíp
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Petr Rychlý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Josef Alois Náhlovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sanatorium (2009) (toneelregistratie)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Josef Mladý
Tsjechoslowakije
Michal Suchánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Václav Postránecký
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Bára Štěpánová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Tisícročná včela (1983)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Václav Neckář
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Šíleně smutná princezna (1968)
Ostře sledované vlaky (1966)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Jan Šťastný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Jana Paulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Jiří Korn
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jesus Christ Superstar (2005) (toneelregistratie)
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Mamzelle Nitouche (1977) (Tv-film)
Daniel Hůlka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Monte Cristo (2002) (toneelregistratie)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Martin Kocián
Tsjechoslowakije
Beste films:
David Škach
Tsjechoslowakije
Václav Jelínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)