Regie:
Věra JordánováScenario:
František PavlíčekCamera:
František NěmecMuziek:
Vadim PetrovActeurs:
Taťjana Medvecká, Jan Hrušínský, Dana Medřická, Věra Koktová, Eduard Cupák, Zdeněk Martínek, Vladimír Krška, Zdeněk Žák, Radovan Lukavský, Josef Kemr, František Vicena, Věra Bublíková (meer)Acteurs
Taťjana Medvecká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (toneelregistratie)
Jan Hrušínský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Dívka na koštěti (1971)
Dana Medřická
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kočičí hra (1982) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Půlpenny (1974) (Tv-film)
Věra Koktová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Ghetto Terezin (1948)
Eduard Cupák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Zdeněk Martínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Vladimír Krška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Radovan Lukavský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Josef Kemr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
František Vicena
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Naděje (1963)
Věra Bublíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Ferdinand Krůta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lucerna (1967) (Tv-film)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Kateřina Burianová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Viktor Veliký (1988) (Tv-film)
Lenka Kořínková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kafka (1991)
Léto s kovbojem (1976)
Gabriela Osvaldová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Anděl Páně 2 (2016)
Anděl Páně (2005)
Jiří Štěpnička
Groot Brittanië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Lenka Pichlíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pozor, vizita! (1981)
Počítání oveček (1981) (Tv-film)
Setkání v červenci (1978)
Evžen Illín
Tsjechoslowakije
Beste films:
Léto s kovbojem (1976)
Až bude padat hvězda (1976) (Tv-film)
Poslání s podrazem (2002) (Tv-film)
Hana Jelínková
Beste films:
Až bude padat hvězda (1976) (Tv-film)
Útěky domů (1980)
Údolí krásných žab (1973)