Regie:
Evžen SokolovskýScenario:
Pavel HanušActeurs:
Ilja Prachař, Karolina Slunéčková, Dagmar Havlová, Josef Langmiler, Jiří Krampol, Ludmila Zábršová-Molínová, Ludmila Šafářová, Jan Teplý st., Ladislav Pešek, Antonín Molčík, Čestmír Řanda st. (meer)Acteurs
Ilja Prachař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Karolina Slunéčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Dagmar Havlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Josef Langmiler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Tv-film)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Myši patří do nebe (2021)
BrainStorm (2008) (Tv-film)
Ludmila Šafářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lidice (2011)
FAMU v kině 02 (2021)
Jan Teplý st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Ladislav Pešek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (Tv-film)
Antonín Molčík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Tv-film)
Kráva (1993)
Čestmír Řanda st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Miriam Hynková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Egyptologové (1974) (Tv-film)
Opory společnosti (1972) (Tv-film)
Rostislav Kuba
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Karel Koloušek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Utopím si ho sám (1989) (Tv-film)
Veselé windsorské paničky (1974) (toneelregistratie)
Ivana Nováčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni musí být v pyžamu (1984)
Slečna se špatnou pověstí (1982) (Tv-film)
Začátek dlouhého podzimu (1990)
Lída Roubíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Smuteční slavnost (1969)
Vladimír Krška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Miloš Vávra
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ pro začínajícího kata (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Miloslav Homola
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nejistá sezóna (1987)
Smrt krásných srnců (1986)
Antonín Jedlička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
De schepping van de wereld (1957)