Regie:
Anton Šulík ml.Artiesten:
Alena Heribanová (presentator), Jeremy Irons, Karel Gott, Milan Lasica, Magda Paveleková, Bolek Polívka, Stanislav Dančiak, Jaromír Nohavica, Vilma Jamnická, Štefan Skrúcaný (meer)Artiesten
Alena Heribanová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Utíkejme, už jde! (1986)
Jeremy Irons
Groot Brittanië
Beste films:
De Leeuwenkoning (1994)
The Mission (1986)
The Hollow Crown (2012) (serie)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Milan Lasica
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Tv-film)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (toneelregistratie)
Tři veteráni (1983)
Magda Paveleková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Vianočné oblátky (1977) (Tv-film)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Bolek Polívka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Stanislav Dančiak
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Tv-film)
Jaromír Nohavica
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Rok ďábla (2002)
Zvláštní bytosti (1990)
Vilma Jamnická
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Červené víno (1976) (Tv-film)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (Tv-film)
Štefan Skrúcaný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (toneelregistratie)
Modrá ruža (1996) (Tv-film)
Mária Kráľovičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
LENI (2015) (toneelregistratie)
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)
Louis Pasteur (1977) (Tv-film)
Zdena Studenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
LENI (2015) (toneelregistratie)
S tebou mě baví svět (1982)
Juraj Kukura
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (toneelregistratie)
Demeterovci (1976) (Tv-film)
Barbora Bobuľová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Immaturi (2011)
Padre Pio - Tra cielo e terra (2000) (Tv-film)
San Paolo (2000) (Tv-film)
Ján Kroner ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mŕtvi učia živých (1983)
Ladislav Chudík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Maroš Kramár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)
Život bez konca (1982) (serie)
Eygletiérovci (1986) (Tv-film)
Zuzana Kronerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Dano Dangl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Landscape (2000)
Normálny cvok (1996) (Tv-film)
TACHO (2010)
Franco Nero
Italië
Beste films:
Django Unchained (2012)
Die Hard 2 (1990)
L'istruttoria e chiusa: dimentichi (1971)