Regie:
Martin DolenskýScenario:
Jiří ChalupaCamera:
Tomáš KrestaActeurs:
Jan Zadražil, Teresa Branna, Jiří Lábus, Tomáš Matonoha, Veronika Freimanová, Ladislav Hampl, Jan Vondráček, Matyáš Valenta, Pavel Rímský, Jitka Ježková, Kristýna Janáčková, Jakub Zdeněk (meer)Acteurs
Jan Zadražil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Balada pro banditu (2012) (toneelregistratie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Bludičky (2010) (Tv-film)
Teresa Branna
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tlustý prase (2008) (toneelregistratie)
Job Interviews (2016) (toneelregistratie)
FUK (2013) (toneelregistratie)
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Wild Bees (2001)
Probudím se včera (2012)
Veronika Freimanová
Tsjechoslowakije
Ladislav Hampl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Jan Vondráček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (toneelregistratie)
Lhář (2005) (toneelregistratie)
Matyáš Valenta
Tsjechië
Beste films:
Oběti (1999) (serie)
Durch diese Nacht sehe ich keinen einzigen Stern (2005)
Šejdrem (2008) (Tv-film)
Pavel Rímský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Jitka Ježková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (toneelregistratie) - verteller
Kristýna Janáčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Jako letní sníh (2021)
Kobova garáž (2003) (Tv-film)
Jakub Zdeněk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ztracená brána (2012) (serie)
Skalpel, prosím (1985)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Tv-film)
Pavel Šimčík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Roman Štabrňák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Tajnosti (2007)
Zdeněk Mucha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Rédl (2018) (serie)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Eliška Nezvalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Černá karta (2005) (Tv-film)
Petra Doležalová
Beste films:
Můj vysvlečenej deník (2012)
Marie Retková
Tsjechoslowakije
Josef Kuhn
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Korunní princ (2015) (Tv-film)
Sama v čase normálnosti (2010) (Tv-film)
Simona Koudelková
Beste films:
Domina (2010) (Tv-film)