Acteurs
Pavel Řezníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Záhadná paní Savageová (1997) (Tv-film)
Miroslav Etzler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Myši patří do nebe (2021)
Johanna Tesařová
Oostenrijk
Beste films:
Slavnosti sněženek (1983)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Stanislava Jachnická
Tsjechoslowakije
Beste films:
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
P.F. 77 (2003) (Tv-film)
Postel (1998)
Vilma Cibulková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Picasso (2008) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Poklad pana H. (1998) (Tv-film)
Sandra Pogodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Tv-film)
Josef Vinklář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Monika Schullerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Chlapská čest (1989) (Tv-film)
Řetěz (1981)
Slepá je noc (1988) (Tv-film)
Simona Stašová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Musíme si pomáhat (2000)
Václav Helšus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
David Prachař
Tsjechoslowakije
Lumír Olšovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (Tv-film)
O pyšném panovníkovi (1998) (Tv-film)
Věra Kubánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
La Planète sauvage (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (toneelregistratie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Vlastimil Venclík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Bumerang (1996)
Bára Fišerová
Beste films:
Podezření (2022) (serie)
Sedmero krkavců (2015)
O princezně z Rimini (1999) (Tv-film)
David Matásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Jana Altmannová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Kolya (1996)
Věra Budilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Július Vašek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Medená veža (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (Tv-film)