Regie:
Karel JanákScenario:
Karel JanákCamera:
Martin PreissActeurs:
David Prachař, Pavel Kříž, Danny Mesaroš, Tereza Ramba, Ivana Korolová, Štěpán Krtička, Jan Komínek, Andrea Žádníková, Jan Battěk, Matěj Hádek (meer)Afleveringen(14)
-
Loučení (E01)
-
Pán tvrze (E02)
-
Falešná hra (E03)
-
Zrádný přítel (E04)
-
Útěk domů (E05)
-
Přepadení (E06)
-
Narozeniny (E07)
-
Albrecht zuří (E08)
-
Udání (E09)
-
Na ostří meče (E10)
-
Tvrz v zajetí (E11)
-
Strašidla (E12)
-
Ticho před bouří (E13)
-
Ztracená bitva (E14)
Acteurs
David Prachař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Pavel Kříž
Tsjechoslowakije
De beste series:
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Danny Mesaroš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Ať žijí rytíři! (2014) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
Tereza Ramba
Tsjechoslowakije
De beste series:
Terapie (2011) (serie)
Ďáblova lest (2009) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Ivana Korolová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Anča a Pepík (2017) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Štěpán Krtička
Tsjechië
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Jan Komínek
Tsjechië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Chlap (2022) (serie)
Případ Roubal (2021) (serie)
Andrea Žádníková
De beste series:
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Ať žijí rytíři! (2014) (serie)
Jan Battěk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Boží mlýny (2021) (serie)
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Matěj Hádek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Mamon (2015) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Martin Písařík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Dopad (2023) (serie)
Michael Beran
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Místo nahoře (2004) (serie)
Predrag Bjelac
Joegoslavië
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Genius (2017) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Milena Dvorská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Ota Jirák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Saturnin (1994) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Jiří Strach
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Otmar Brancuzský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Lenka Krobotová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Kosmo (2016) (serie)
Michal Gulyáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Hynek Čermák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)