Artiesten
Olga Lounová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Román pro ženy (2004)
Lukáš Langmajer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Muži v naději (2011)
Bobule (2008)
Miroslav Etzler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Myši patří do nebe (2021)
Martin Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Petr Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Petr Janda
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilatievideo)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Jana Paulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Eva Pilarová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Zuzana je zase sama doma (1961) (Tv-film)
Marek Vašut
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
La Vie en rose (2007)
Jan Čenský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Člověk proti zkáze (1989)
Kristýna Frejová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Příběh kmotra (2013)
Sjezd abiturientů (1999) (Tv-film)
Věrní abonenti (2001) (Tv-film)
Ladislav Frej st.
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Signum laudis (1980)
Vladimír Kratina
Tsjechoslowakije
Beste films:
Metanol (2018) (Tv-film)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Ladislav Hampl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
David Suchařípa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Les Misérables (2000) (serie)
Dagmar Havlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Veronika Žilková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Pavel Kikinčuk
Tsjechoslowakije
Beste films:
S tvojí dcerou ne (1997) (toneelregistratie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
České století (2013) (serie)
Jindřiška Kikinčuková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nejkrásnější hádanka (2008)
Doktor od jezera hrochů (2010)
Babovřesky 2 (2014)