Acteurs
Boris Farkaš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (Tv-film)
Portrét Doriana Graya (1987) (Tv-film)
Výlet do mladosti (1982) (Tv-film)
Stanislav Dančiak
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Tv-film)
Zuzana Tlučková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Výlet do mladosti (1982) (Tv-film)
Bezvýznamná žena (1984) (Tv-film)
Dobrodinec (1991) (Tv-film)
Martin Huba
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Musíme si pomáhat (2000)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Katarína Orbánová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Straty a nálezy (1974) (serie)
Jennie Gerhardtová (1979) (Tv-film)
Štefan Kožka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Nepokojná láska (1975) (serie)
Těžká hodina (1986) (Tv-film)
Marián Zednikovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Naši synovia (1975) (serie)
Tatiana Kulíšková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Tv-film)
Mŕtvi učia živých (1983)
Elena Petrovická
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Těžká hodina (1986) (Tv-film)
Pehavý Max a strašidlá (1987)
Pomocník (1980) (Tv-film)
Michal Dočolomanský
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Tv-film)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Milan Kiš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Iveta Kožková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Tv-film)
Višňový sad (1978) (Tv-film)
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Eva Krížiková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pštrosí večierok (1969) (Tv-film)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Ladislav Chudík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Elo Romančík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Jozef Holec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Reverend (1989) (Tv-film)
Nevera po slovensky (1980)
Novinári (1989) (Tv-film)
Zuzana Kronerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Ivan Giač
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Tv-film)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Tv-film)
Naši synovia (1975) (serie)
Anton Šulík st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Je třeba zabít Sekala (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Tv-film)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Tv-film)