Artiesten
Dalibor Gondík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Touha (2011) (toneelregistratie)
Faust (1989) (Tv-film)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Monika Absolonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Malý princ (2018) (toneelregistratie)
Bára Basiková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Ilona Csáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Michal David
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Třetí patro (1985) (serie)
Leona Machálková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Václav Noid Bárta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kajínek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Carmen (2012)
Regina Rázlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kolya (1996)
Daniela Šinkorová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (Tv-film)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (Tv-film)
Alena Antalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lakomec (2020) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Mistr a Markétka (2001) (toneelregistratie)
Adam Mišík
Tsjechië
Beste films:
Zátopek (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
BANGER. (2022)
Roman Vojtek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Volha (2023) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Devatenáct klavírů (2008) (Tv-film)
Pavel Vítek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Protektor (2009)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Markéta Konvičková
Tsjechië
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Debbi
Duitsland
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Michael Foret
Tsjechoslowakije
Beste films:
Probudím se včera (2012)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Případ mrtvého nebožtíka (2020)
Michaela Nosková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Když prší slzy (2022)
Eliška Mrázová
Tsjechië