Regie:
Konstantin KhudyakovScenario:
Elena RayskayaCamera:
Maksim ShinkorenkoActeurs:
Yuliya Snigir, Anna Chipovskaya, Leonid Bichevin, Pavel Trubiner, Anton Shagin, Andrey Merzlikin, Svetlana Khodchenkova, Aleksandr Yatsenko (meer)Afleveringen(12)
-
Pervaya seriya (E01)
-
Vtoraya seriya (E02)
-
Tretya seriya (E03)
-
Chetvyortaya seriya (E04)
-
Pyataya seriya (E05)
-
Shestaya seriya (E06)
-
Sedmaya seriya (E07)
-
Vosmaya seriya (E08)
-
Devyataya seriya (E09)
-
Desyataya seriya (E10)
-
Odinatsataya seriya (E11)
-
Dvenatsataya seriya (E12)
Acteurs
Yuliya Snigir
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
The New Pope (2020) (serie)
Chorošij čelovek (2020) (serie)
Anna Chipovskaya
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Leonid Bichevin
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Soděržanki (2019) (serie)
Pavel Trubiner
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Anton Shagin
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Běsy (2014) (serie)
Andrey Merzlikin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Svetlana Khodchenkova
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Mata Hari (2016) (serie)
Aleksandr Yatsenko
Sovjet-Unie
De beste series:
Farca (2015) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Jekatěrina (2014) (serie)
Evgeniy Stychkin
Sovjet-Unie
De beste series:
Farca (2015) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Trockij (2017) (serie)
Vladimir Koshevoy
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (serie)
Aleksandr Galibin
Sovjet-Unie
De beste series:
Senke nad Balkanom (2017) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Běsy (2014) (serie)
Elena Valyushkina
Oost-Duitsland
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serie)
Иван Кокорин
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Nikita Kukushkin
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Metod (2015) (serie)
Evgeniy Tkachuk
Sovjet-Unie
De beste series:
Pěreval Ďatlova (2020) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Běsy (2014) (serie)
Aleksandr Bulatov
De beste series:
Interny (2010) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Jekatěrina (2014) (serie)
Maksim Kerin
Rusland
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Jekatěrina (2014) (serie)
Prokhor Zikora
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Metod (2015) (serie)
Štrafbat (2004) (serie)
Aleksey Kirsanov
Sovjet-Unie
De beste series:
Pěreval Ďatlova (2020) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Běsy (2014) (serie)
Pavel Sergeev
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)