Regie:
Michael ČechCamera:
Lubomír GlavanakovArtiesten:
Adela Vinczeová (presentator), Ondřej Gregor Brzobohatý, Ondřej Brousek, Julius Ševčík, Jiří Bartoška, Eva Zaoralová, Zuzana Kronerová (meer)Artiesten
Adela Vinczeová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Zakázaný člověk (2009) (Tv-film)
Ondřej Brousek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Myši patří do nebe (2021)
Tři sestry (2010) (toneelregistratie)
Julius Ševčík
Tsjechoslowakije
Jiří Bartoška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Eva Zaoralová
Tsjechoslowakije
Zuzana Kronerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Miroslav Janek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Čert ví proč (2003)
Zajac na diaľnici (1983) (Tv-film)
Slíbená princezna (2016) (Tv-film)
Jan Potměšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tajemství Ocelového města (1978)
Proč? (1987)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Klára Melíšková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Dabing Street (2014) (toneelregistratie)
Podezření (2022) (serie)
Zuzana Stivínová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Tv-film)
Ztracená brána (2012) (serie)
Oldřich Kaiser
Tsjechoslowakije
Beste films:
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Lukáš Král
Beste films:
Díra u Hanušovic (2014)
Hynek Čermák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dabing Street (2014) (toneelregistratie)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Katarína Štrbová Bieliková
Beste films:
Občanský průkaz (2010)
Vojtěch Dyk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (concert)
Anděl Páně 2 (2016)
Martha Issová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Myši patří do nebe (2021)
David Ondříček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Trhák (1980)
Šeptej (1996)
Příběh lásky a cti (1977)
Viktor Polesný
Tsjechoslowakije