Regie:
Ivo PaukertCamera:
Jiří LebedaArtiesten:
Josef Kobr (presentator), Oldo Hlaváček (presentator), Lubomír Lipský st., Felix Holzmann, Vladimír Menšík, Jiřina Bohdalová, Naďa Urbánková, Waldemar Matuška, Milan Chladil (meer)Artiesten
Josef Kobr (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Tv-film)
Tři přání (1958)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Oldo Hlaváček (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Tv-film)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Lubomír Lipský st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Felix Holzmann
Tsjechoslowakije
Vladimír Menšík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Naďa Urbánková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Na samotě u lesa (1976)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Waldemar Matuška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Všichni dobří rodáci (1968)
Milan Chladil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Tři krtci pod Prahou (1974) (Tv-film)
Laďka Kozderková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Fešák Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (Tv-film)
Hana Talpová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Miluše Voborníková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lev je v ulicích (1972) (Tv-film)
Miláček (1972) (Tv-film)
O ševci Matějovi (1973) (Tv-film)
Viktor Sodoma
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc na Karlštejně (1973)
Hvězda (1969)
Každý mladý muž (1965)
Hana Zagorová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Milena Zahrynowská
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Tv-film)
František Ringo Čech
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Eva Máziková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Smršť (2024)
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)