Slunečná - Série 1 (2020) (Seizoen)
Regie:
Libor KodadScenario:
David HolýCamera:
Jakub ŠevčíkActeurs:
Eva Salvatore Burešová, Barbora Jánová, Pavla Tomicová, Jana Stryková, Filip Tomsa, Martina Preissová, Jan Šťastný, Iva Hüttnerová, Martin Sitta, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Eva Holubová (meer)Acteurs
Eva Salvatore Burešová
Tsjechië
De beste series:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Barbora Jánová
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Pavla Tomicová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serie)
Comeback (2008) (serie)
Jana Stryková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Legends (2014) (serie)
Filip Tomsa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Martina Preissová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Krev zmizelého (2006) (serie)
Jan Šťastný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Iva Hüttnerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Martin Sitta
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Marek Lambora
Tsjechië
De beste series:
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Malá velká liga (2023) (serie)
Lukáš Langmajer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Vinaři (2014) (serie)
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Historky od krbu (1994) (serie)
Volha (2023) (serie)
Filip Blažek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Lucie Benešová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nadměrné maličkosti (2004) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
Dana Batulková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Roman Tomeš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Slunečná (2020) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Doktoři z Počátků (2013) (serie)
Ondřej Pavelka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Vyšehrad (2016) (serie)
Jan Plouhar
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Lucie Polišenská
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Tereza Brodská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)