Drama
Tsjechoslowakije / India / Zwitserland,
1983, 119 min
Scenario:
Jiří Sequens st.Camera:
Emil SirotekMuziek:
Miloš ŠtědroňActeurs:
Jana Šulcová, Amrit Pal, Petr Haničinec, Oldřich Navrátil, Jan Kanyza, Svatopluk Matyáš, Josef Langmiler, Naďa Konvalinková, Jarmila Smejkalová (meer)Acteurs
Jana Šulcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Amrit Pal
Beste films:
Valley of Flowers (2006)
Ram Jaane (1995)
Hořký podzim s vůní manga (1983)
Petr Haničinec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Jan Kanyza
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Tv-film)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Josef Langmiler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Tv-film)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Jarmila Smejkalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)
Marek Vašut
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
La Vie en rose (2007)
Jana Páleníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Princezna ze mlejna (1994)
Pohlaď kočce uši (1985)
Michal Gučík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Posledná zastávka (1986) (Tv-film)
Otec (1994) (Tv-film)
Vladislav Kubec
Beste films:
Hořký podzim s vůní manga (1983)
Miloslava Kykalová-Ebrová
Beste films:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Cesta kolem mé hlavy (1984)
Upír z Feratu (1981)
Monika Hladová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak básníkům chutná život (1987)
Kdoví, kdy začne svítat (1988) (Tv-film)
Maigret (1991) (serie)
Harindranath Chattopadhyay
Beste films:
Sonar Kella (1974)
Hořký podzim s vůní manga (1983)
Serge Relsky
Beste films:
Hořký podzim s vůní manga (1983)
Jaroslav Radimecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Po stopách krve (1969)
Soukromá vichřice (1967)
Shabnam Rubiya
Beste films:
Hořký podzim s vůní manga (1983)