Regie:
Jiří SvobodaCamera:
Miloš PetrolínMuziek:
Petr HapkaActeurs:
Radoslav Brzobohatý, Jana Gýrová, Nina Divíšková, Petr Svojtka, Jiří Pleskot, Ladislav Večeřa, Lubomír Kostelka, David Prachař, Jiří Průcha, Jiří Bednář (meer)Acteurs
Radoslav Brzobohatý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jana Gýrová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Nina Divíšková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (toneelregistratie)
Petr Svojtka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Královská hra (1980) (Tv-film)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (toneelregistratie)
Jiří Pleskot
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Ladislav Večeřa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Javorová fujarka (1973) (Tv-film)
Náš dědek Josef (1976)
Život na úteku (1975)
Lubomír Kostelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Balada z hadrů (1960) (toneelregistratie)
Všichni dobří rodáci (1968)
David Prachař
Tsjechoslowakije
Jiří Průcha
Beste films:
Oddechový čas (1977)
Modrá planeta (1979)
Jiří Bednář
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Nebeští jezdci (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Václav Vydra nejml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Antonín Hardt
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Eugen Jegorov
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Na samotě u lesa (1976)
Smrt krásných srnců (1986)
Jiří Lír
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Josef Šebek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Marie Bartůňková
Beste films:
Oddechový čas (1977)
Vladimír Mišík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Čas je mý Kuře v hodinkách (2019) (concert)
Marta Kubišová 1990 (1990) (concert)
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Jiří Mikota
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Jožka Stoklasa
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Což takhle dát si špenát (1977)
Vlastimil Hašek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Údolí včel (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)