Regie:
Věra JordánováScenario:
Josef KlímaCamera:
František NěmecMuziek:
Zdeněk ŠikolaActeurs:
Filip Renč, Marta Vančurová, Dana Syslová, Kateřina Pokorná, Lucie Zedníčková, Josef Vinklář, Miroslav Hanuš, Karel Hlušička, Jiří Klem, Ludvík Král, Daniel Netušil, Ilja Racek (meer)Acteurs
Filip Renč
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kolya (1996)
Tmavomodrý svět (2001)
Requiem pro panenku (1991)
Marta Vančurová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dana Syslová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Kateřina Pokorná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lepší prima den (1987) (Tv-film)
Lucie Zedníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Josef Vinklář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Miroslav Hanuš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Karel Hlušička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Jiří Klem
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Královská hra (1980) (Tv-film)
Ludvík Král
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Trampoty pana Humbla (1997) (Tv-film)
Malovaný děti (2003) (Tv-film)
Daniel Netušil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Páni kluci (1975)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Ilja Racek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Jaroslav Satoranský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
František Švihlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Ilona Jirotková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Petrolejové lampy (1971)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Simona Postlerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Zámek v Čechách (1993) (Tv-film)
Romana Kvapilíková-Julinová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Smrt krásných srnců (1986)
Červený a černý (2006) (toneelregistratie)
Barbora Leichnerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Konec starých časů (1989)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Hidden in Silence (1996) (Tv-film)