Tribes of Europa
Makers:
Philip KochRegie:
Philip KochCamera:
Christian ReinMuziek:
Clinton ShorterActeurs:
Henriette Confurius, Oliver Masucci, David Ali Rashed, Emilio Sakraya, Melika Foroutan, Robert Finster, Ana Ularu, Lukáš Novotný, Benjamin Sadler, James Faulkner, Johann Myers (meer)Streaming (1)
Samenvattingen(1)
Kiano heeft een schokkende tegenstander. Het vredesoverleg van generaal Cameron en de Crows neemt een tragische wending. De Kubus leidt Elja en Moses naar een portaal. (Netflix)
Acteurs
Henriette Confurius
Duitsland
De beste series:
Tannbach (2015) (serie)
Die Wölfe (2009) (serie)
Tribes of Europa (2021) (serie)
Oliver Masucci
West-Duitsland
De beste series:
Dark (2017) (serie)
4 Blocks (2017) (serie)
Tribes of Europa (2021) (serie)
David Ali Rashed
Duitsland
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
Tatort (1970) (serie)
Emilio Sakraya
Duitsland
De beste series:
4 Blocks (2017) (serie)
Tribes of Europa (2021) (serie)
Warrior Nun (2020) (serie)
Melika Foroutan
Iran
De beste series:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serie)
Tribes of Europa (2021) (serie)
Der Kriminalist (2006) (serie)
Robert Finster
Oostenrijk
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
Freud (2020) (serie)
Die Toten vom Bodensee (2014) (serie)
Ana Ularu
Roemenië
De beste series:
Jack Ryan (2018) (serie)
The Borgias (2011) (serie)
Spy/Master (2023) (serie)
Lukáš Novotný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Benjamin Sadler
Canada
De beste series:
War and Peace (2007) (serie)
Shadowplay (2020) (serie)
Tribes of Europa (2021) (serie)
James Faulkner
Groot Brittanië
De beste series:
Game of Thrones (2011) (serie)
Downton Abbey (2010) (serie)
I, Claudius (1976) (serie)
Johann Myers
De beste series:
Black Mirror (2011) (serie)
Luther (2010) (serie)
State of Play (2003) (serie)
Sebastian Blomberg
West-Duitsland
De beste series:
Der Tatortreiniger (2011) (serie)
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (serie)
Die neue Zeit (2019) (serie)
Yemi Akinyemi
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Alain Blazevic
Duitsland
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
Ňuchač (2013) (serie)
Eugene Boateng
West-Duitsland
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
SOKO Stuttgart (2009) (serie)
Um Himmels Willen (2002) (serie)
David Bowles
De beste series:
Dabing Street (2018) (serie)
Carnival Row (2019) (serie)
Shadowplay (2020) (serie)
Jordan Haj
Tsjechoslowakije
De beste series:
1864 (2014) (serie)
Až po uši (2014) (serie)
Extraktoři (2023) (serie)
Robert Maaser
Oost-Duitsland
De beste series:
Sense8 (2015) (serie)
Barbaren (2020) (serie)
Der Palast (2021) (serie)
Sami Nasser
West-Duitsland
De beste series:
4 Blocks (2017) (serie)
The Team (2015) (serie)
Tribes of Europa (2021) (serie)
Patrick Pinheiro
West-Duitsland
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
SOKO Leipzig (2001) (serie)
SOKO Stuttgart (2009) (serie)