Regie:
Radek BajgarCamera:
Václav TlapákMuziek:
Jiří HájekActeurs:
Vojtěch Kotek, Jiří Bartoška, Lenka Vlasáková, Stanislav Majer, Jana Plodková, Radek Holub, Ivana Uhlířová, Šárka Krausová, Ondřej Bauer, Eva Leinweberová (meer)Samenvattingen(1)
Five married couples travel to a luxury resort to rekindle their relationships but quickly find themselves tangled up in a possible police investigation. (Netflix)
Acteurs
Vojtěch Kotek
Tsjechoslowakije
Beste films:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Jiří Bartoška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Lenka Vlasáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Lea (1996)
Stanislav Majer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Lord of War (2005)
Odpad, město, smrt (2013) (toneelregistratie)
Jana Plodková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Němá tajemství (2023)
Empties (2007)
Radek Holub
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Ivana Uhlířová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Šárka Krausová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Ondřej Bauer
Tsjechoslowakije
Eva Leinweberová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Tancuj Matyldo (2023)
Empties (2007)
Josef Polášek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zlatá šedesátá (2015) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Protektor (2009)
Petra Nesvačilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Protektor (2009)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Nevinné lži (2013) (serie)
Vasil Fridrich
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Lucia Siposová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Teorie tygra (2016)
Piargy (2022)
Hovory s TGM (2018)
Lukáš Latinák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Herec (2020) (serie)
Občanský průkaz (2010)
Invalid (2023)
Jana Kotrbatá
Tsjechië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Kurz manželské touhy (2021)
Krejzovi (2018) (serie)
Ondřej Nosálek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Metanol (2018) (Tv-film)
Kobry a užovky (2015)
Bohéma (2017) (serie)
Štepánka Fingerhutová
Tsjechië
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (Tv-film)
Skyggen i mit øje (2021)
Eliška Lásková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Teorie tygra (2016)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Anita Krausová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Cesta do nemožna (2019)