Shaman King
Regie:
Jouji FurutaCamera:
Teruyuki KawaseMuziek:
林ゆうきActeurs:
Yōko Hikasa, Katsuyuki Konishi, Motoko Kumai, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Megumi Hayashibara, Nana Mizuki, Romi Paku, Masahiko Tanaka, Takehito Koyasu, Tatsuhisa Suzuki, Kishō Taniyama, Minami Takayama (meer)Streaming (1)
Samenvattingen(1)
In het tweede sjamanengevecht strijdt Team X-I van de X-Wetten tegen het Egyptische Team Nijl. Maar het nieuwste lid van X-I is iemand die Yohs groep heel goed kent. (Netflix)
Acteurs
Yōko Hikasa
Japan
De beste series:
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Katsuyuki Konishi
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
One Punch Man (2015) (serie)
Motoko Kumai
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Gintama (2006) (serie)
犬山イヌコ
Japan
De beste series:
Boku no Hero Academia (2016) (serie)
Shaman king (2001) (serie)
Pop Team Epic (2018) (serie)
Yūji Ueda
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Megumi Hayashibara
Japan
De beste series:
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Nana Mizuki
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Dororo (2019) (serie)
Romi Paku
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Masahiko Tanaka
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Initial D: Second Stage (1999) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Takehito Koyasu
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D: Second Stage (1999) (serie)
Tatsuhisa Suzuki
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Kuroko no basket (2012) (serie)
Kishō Taniyama
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Minami Takayama
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Kenpú denki Berserk (1997) (serie)
One Punch Man (2015) (serie)
Yōko Sōmi
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Made in Abyss (2017) (serie)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serie)
Yûichi Nakamura
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Yui Horie
Japan
De beste series:
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serie)
Susumu Chiba
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Hikaru no go (2001) (serie)
Hirohiko Kakegawa
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Tsuguo Mogami
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Kōsuke Takaguchi
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Pluto (2023) (serie)
Boku no Hero Academia (2016) (serie)